Fenyves futás 2011 eredményei

13,2 km NŐK összesített:

 

1

Tóth Melinda

1989

HU

Győr

Dózsa SE

00:57:31

2

Gulyás Krisztina

1973

HU

Győr

NIKE

00:59:48

3

Sőregi Ágnes

1977

HU

Győr

KEFE

01:06:46

4

Orosz Helga

1986

HU

Komárom

 

01:09:39

5

Gutainé Cziráki Ilona

1959

HU

Kocs

KEFE

01:16:47

6

Morvai Katalin

1968

SK

Szimő

Futóklub

01:21:43

7

Roszinszki Katalin

1975

HU

Bp.

Ikarus SE

01:22:28

7

Marton Ildikó

1967

HU

Bp.

Ikarus SE

01:22:28

9

Dr. Kovalik Rita

1965

HU

Tata

 

01:24:29

10

Nagy Dóra

1985

HU

Komárom

VSE

01:24:48

11

Csapó Gézáné

1964

HU

Lábatlan

 

01:26:19

12

Tanács Gabriella

1944

HU

Bp.

BKV Előre SE

01:27:34

13

Szabó Melinda

1980

HU

Komárom

 

01:29:32

14

Lencsés Éva

1939

HU

Nagyoroszi

Vitalitás SE

01:35:15

15

Majguth Anna

1947

HU

Bp.

 

01:37:26

16

Csupor Georgina

1995

HU

Gyömöre

 

01:40:26

17

Bánszky Marianna

1950

HU

Tata

Sprint

01:43:03
 
13.2km FÉRFIAK összesített:

1

Avar András

1976

HU

Tata

TTT-HSE

00:53:37

1

Kovács András

1968

HU

 

TTT-HSE

00:53:37

3

Dobi Zsigmond

1974

HU

Komárom

KEFE

00:53:53

4

Ibos Csaba

1973

HU

 

 

00:53:54

5

Tóth Csaba

1964

HU

Tb.

 

00:57:11

6

Alasztics Gyula

1950

HU

Győr

NIKE

00:57:31

7

Noszik János

1963

HU

Tb.

 

00:57:45

8

Zsélyi Zoltán

1965

SK

Gúta

 

01:00:15

9

Láng László

1974

HU

Tata

 

01:00:16

10

Walter J András

1965

HU

Baj

TTT-HSE

01:01:11

11

Szomor Zsolt

1959

HU

Kóka

BKV Előre SE

01:01:37

12

Horváth Balázs

1974

HU

Győr

 

01:02:47

13

Bottúk Csaba

1976

HU

Komárom

KEFE

01:02:49

14

Francsics Tamás

1969

HU

Tb.

 

01:03:05

15

Szinak Rihárd

1990

HU

Kocs

KEFE

01:03:52

15

Czidlina Balázs

1969

HU

Komárom

KEFE

01:03:52

17

Marton Zsolt

1963

HU

Komárom

KEFE

01:04:02

18

Rácz László

1965

HU

Hatvan

 

01:04:23

19

Horváth Gyula

1967

HU

Komárom

 

01:06:13

20

Polacsek Kálmán

1960

HU

Tb.

TTT-HSE

01:06:24

21

Bögi Sándor

1952

SK

Dunaszerdahely

 

01:07:16

22

Antal Ferenc

1996

SK

Dunamocs

 

01:07:17

23

Sipos Ferenc

1974

HU

Tb.

Tricepsz SE

01:08:06

24

Csapó Géza

1964

HU

 

 

01:08:24

25

Nagy Miklós

1994

HU

Tata

KEFE

01:08:29

26

Hován István

1939

HU

 

 

01:10:31

27

Horváth Martin

1996

HU

Nagyigmánd

 

01:12:00

28

Kutenics Attila

1977

HU

Tata

 

01:13:46

29

Farkas Ferenc

1959

HU

Szákszend

 

01:13:59

30

Balogh Zoltán

1988

HU

 

 

01:15:21

31

Péter Imre

1983

HU

Komárom

 

01:15:27

32

Gelencsér Péter

1988

HU

Bp.

 

01:16:17

33

Teiter János

1962

HU

Nyergesújfalu

 

01:16:34

34

Szentirmai András

1978

HU

Tata

 

01:18:52

34

Varga Dezső

1978

HU

Komárom

 

01:18:52

36

Nemcsics Ákos

1958

HU

 

Ganzair AC

01:21:27

37

Bozó Pál

1939

HU

 

Sprint

01:27:34

38

Spitzner Sándor

1955

HU

Tata

TTT-HSE

01:30:57

39

Cserna Gábor

1979

HU

Biatorbágy

KEFE

01:32:40

40

Tabajdi József

1941

HU

 

 

01:43:44

 

Ötvös Zoltán

1970

HU

Komárom

 

 

 

3,2 km NŐK összesített: 

 

1

Varga Dorottya

1993

HU

 

TSC-Geotech

00:12:24

2

Varga Annabella

1993

HU

 

TSC-Geotech

00:12:41

3

Fábián Szilvia

2001

HU

Naszály

 

00:13:59

4

Kovács Vivien

1995

HU

Komárom

 

00:15:25

5

Rorbrojova Alexandra

1994

HU

Komárom

 

00:15:37

6

Hegyi Tamara

2000

HU

 

 

00:15:46

7

Tóthné Gyuricza Margit

1965

HU

Tb.

Sprint

00:16:05

8

Vajdai Tünde

1979

HU

Szár

 

00:16:19

9

Smid Melinda

1974

HU

Komárom

 

00:17:23

10

Csurgó Lola

2003

HU

Komárom

 

00:17:35

11

Szilvási Katalin

1968

HU

 

Sprint

00:17:37

12

Bottlik Dorina

1999

HU

Kocs

 

00:17:50

12

Dolgos Mária

1956

HU

Gönyü

 

00:17:50

14

Horváth Zora

2001

HU

 

Komthermál Úszóklub

00:18:00

15

Bottlik Dia

2002

HU

Kocs

 

00:18:04

16

Bognárné Pék Irén

1970

HU

Agyagosszergény

 

00:18:13

17

Pap Vivien

2002

HU

Komárom

 

00:18:35

18

Herczeg Éva

1967

HU

Komárom

 

00:18:58

19

Mátyás Kata

2000

HU

Bábolna

BSK

00:20:19

20

Herczeg Edina

1975

HU

Komárom

 

00:20:41

21

Galba Mihályné

1944

HU

Tb.

Sprint

00:22:30

22

Barbarics Erika

1970

HU

Komárom

 

00:22:31

23

Vajas Krisztina

1980

SK

 

Csallóközi Maraton

00:22:32

24

Varga Dorina

1996

HU

 

KEFE

00:23:23

25

Sirokai Józsefné

1944

HU

 

Sprint

00:26:39

 

Smid Márta

1972

HU

Komárom

 

 

Varga Anita

1975

HU

 

 

 

3,2 km FÉRFIAK összesített:
1

Gorza István

1989

HU

Táplánszentk.

 

00:10:53

2

Budai Lajos

1975

 

 

Cseka Cheka

00:11:16

3

Zakar Gergely

1978

HU

 

Hovéd Arrabona

00:11:41

4

Bottlik Bálint

1973

HU

 

KEFE

00:11:53

5

Vajas Roland

1976

SK

 

Cs. Maraton

00:12:00

6

Fábián József

1998

HU

Naszály

 

00:12:12

7

Puha Zoltán

1969

HU

 

KEFE

00:12:23

8

Buzás István

1952

HU

 

 

00:12:40

9

Pék Imre

1957

HU

 

Sárvári Kinizsi SE

00:12:58

10

Ambrus Alexander

1956

SK

É-Komárom

 

00:13:03

11

Kele Géza

1965

SK

É-Komárom

Marathon

00:13:08

12

Stummer János

1945

HU

Győr

Vizisport SE

00:13:20

13

Szántó László

1966

HU

 

KEFE

00:13:32

14

Dombay Gábor

1970

HU

Komárom

KEFE

00:13:37

15

Horváth Márk

1997

HU

 

KVDK

00:13:41

16

Lamatsch János

1949

HU

Tb.

Sprint

00:13:46

17

Béres Lajos

1947

HU

Lekér

 

00:13:47

18

Gútai Tibor

1956

HU

Kocs

 

00:13:59

19

Szíjj Adrián

2000

HU

 

 

00:14:08

20

Bigun Gábor

1978

HU

Komárom

 

00:14:27

21

Kovalik Gergő

2001

HU

Komárom

 

00:14:28

22

Horváth Sándor

1960

HU

 

Sprint SE

00:14:32

23

Bognár Adrián

2001

HU

Agyagosszergény

 

00:14:33

24

Németh Ambrus

2000

HU

Komárom

 

00:14:36

25

Aknai Antal

1951

HU

Környe

TTT-HSE

00:14:55

26

Csurgó Benjamin

2000

HU

Komárom

 

00:15:09

27

Kapitány László

1946

HU

 

 

00:15:16

28

Kysel Pavol

1955

SK

É-Komárom

 

00:15:32

29

Joó Bence

2001

HU

Komárom

Feszty

00:15:55

30

Farkas Gergely

2003

HU

Kocs

 

00:15:56

31

Reit Dávid

2001

HU

 

 

00:16:00

32

Dr. Kreft-Horváth Lóránd

1974

HU

Komárom

 

00:16:02

33

Szegedi Áron

2001

HU

Somorja

 

00:16:08

34

Varga Viktor

1992

HU

 

KEFE

00:16:17

35

Szalai Norbert

1981

HU

Komárom

 

00:16:26

36

Kusica Attila

1977

HU

 

 

00:16:47

37

Romhányi Krisztián

2000

HU

Komárom

Szt. Imre Iskola

00:17:38

38

Mészáros János

1943

HU

Tata

TTT-HSE

00:17:46

39

Komlósi László

1961

SK

Dunaradvány

 

00:17:55

40

Bottlik Máté

2005

HU

Kocs

 

00:18:19

41

Horváth Attila

1940

HU

Győr

 

00:18:41

42

Farkas Máté

1999

HU

Kocs

 

00:18:42

43

Horváth Ákos

1999

HU

 

KVDK

00:19:05

43

Gika Ermal

1975

HU

Eger

 

00:19:05

45

Turbuk István

1945

HU

 

 

00:19:11

46

Juhász Sándor

1944

HU

Tb.

Sprint

00:19:26

47

Mátyás László

1963

HU

 

KSE

00:20:33

48

Oravecz István

1941

HU

Tata

 

00:20:34

49

Romhányi Ákos

2001

HU

Komárom

Szt. Imre Iskola

00:21:35

50

Kocsis Sándor

1953

HU

Komárom

 

00:21:40

51

Kenyér Imre

1933

HU

Bp.

Futapest

00:21:53

52

Dr. Kis Tibor

1939

HU

Tata

Sprint

00:22:20

53

Horváth Roland

1977

HU

 

 

00:26:35

54

Horváth Ákos

2005

HU

 

 

00:26:38

 

Németh András

2002

HU

Komárom

 

 

Varga József

1975

HU

 

 

 

Nagy Ádám

1962

HU

Eger

 

 

Varga Gyula

1950

HU

 

 

 

One Comment

Add a Comment

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.