Fenyves futás 2012 – Eredmények

Hosszú táv

NŐK

N3

  1. Orosz Helga 

  2. Rohonczi Zsuzsanna 

  3. Roszinszki Katalin 

N4

  1. Ávár Szilvia

  2. Milus Ilona Tünde

N5

  1. Csányi-Erdélyi Hajnalka

N6

  1. Marton Ildikó

  2. Csapó Gézáné

  3. Dr. Kovalik Rita

N7

  1. Pappné Marika

  2. Kovács Lászlóné

  3. Gutainé Cziráki Ilona

N8

  1. Bánszky Marianna

N9

  1. Kolozsi Erzsébet

 

FÉRFIAK

F3

  1. Szinak Richárd

  2. Tecza Jakab

  3. Pálfi János

F4

  1. Avar András

  2. Biner Tamás

  3. Ibos Csaba

F5

  1. Kovács András

  2. Hajdu Zoltán

  3. Lőrincz Ferenc

F6

  1. Ritter Lajos

  2. Szőnyi Ferenc

  3. Tücsök Róbert

F7

  1. Pék Imre

  2. Szomor Zsolt

F8

  1. Molnár László

  2. Laza László

  3. Farkas Ferenc

F9

  1. Alasztics Gyula

  2. Aknai Antal

  3. Béres Lajos

 

 

Rövid táv

NŐK

N1

  1. Orbán Gréta
  2. Hegyi Tamara
  3. Izsák Anna

N2

  1. Varga Dorottya
  2. Varga Annabella
  3. Alexandrea Rozbrojová

N3

  1. Vajdai Tünde
  2. Lengyel Alexandra
  3. Kürti Mónika

N4

  1. Boros Szilvia Mercédesz
  2. Janka-Szilágyi Henrietta
  3.  

N5

  1. Szilvási Katali
  2. Bognárné Pék Irén

N6

  1. Herendi Anikó
  2. Szekeres Tímea

N7

  1. Chmelovics Zsuzsa

N8

  1. Molnárné Edit
  2. Dolgos Mária
  3. Balogh Valéria

N9

  1. Galba Mihályné

FÉRFIAK

F1

  1. Óvári Dániel
  2. Bognár Adrián
  3. Kovarik Gergő

F2

  1. Horváth Márk
  2. Juhász Patrik
  3. Fellner Tamás

F3

  1. Pallag Gergely
  2. Horváth Áron
  3. Kovarik Attila

F4

  1. Dr. Kreft-Horváth Loránd
  2. Csiba Béla
  3. Töltési László

F5

  1. Puha Zoltán
  2. Hegyi Roland
  3. Kiss László

F6

  1. Szántó László
  2. Csapó Géza

F7

  1. Horváth Sándor
  2. Pallag György
  3. Komlósi László

F8

  1. Buzás István
  2. Amarus Alexander
  3. Gútai Tibor

F9

  1. Józsa Gyula
  2. Lamatsch János
  3. Stummer János

Teljes listák

Rövid táv

 

83        0:11:42            Pallag Gergely             F3
38        0:11:53            Horváth Áron             F3
76        0:12:04            Varga Dorottya          N2       TSC Geotech
77        0:12:32            Varga Annabella        N2       TSC Geotech
29        0:13:14            Szántó László                         F6        KEFE
53        0:13:22            Buzás István              F8        O
4          0:13:25            Kovarik Attila            F3        O
31        0:13:33            AmarusAlexander      F8        O
1          0:13:33            Bigun Gábor              F3        O
12        0:13:51            Horváth Márk             F2        KVKP
15        0:13:56            Juhász Patrik              F2        O
44        0:14:03            Puha Zoltán                F5        KEFE
63        0:14:07            Józsa Gyula                F9        Nagymegyer
51        0:14:13            Óvári Dániel              F1        O
21        0:15:38            Izsák György             F1        O
23        0:15:38            Hegyi Tamara                         N1       Bozsik Általános Iskola
14        0:15:38            FellnerTamás             F2        O
11        0:15:38            Dr. Kreft-Horváh Loránd      F4        O
45        0:16:20            Pálfi Tamás                 F1        O
28        0:16:20            Boros Szílvia Mercédesz        N4       Nike Futóklub Győr
84        0:16:20            Pallag György            F7        Révkomárom
36        0:16:20            Kusica Attila             F3        O
56        0:16:20            Molnárné Edit            N8       GYMS Szab Szövetség
39        0:16:20            Radics Dániel                         F1        O
18        0:16:20            Csiba Béla                  F4        O
3          0:16:20            Szalai Norbert            F3        O
43        0:16:38            Alexandrea Rozbrojová         N2       O
59        0:16:44            Tecza Gábor              F1        O
64        0:17:00            Bognár Attila             F5        O
47        0:17:00            Dolgos Mária             N8       O
13        0:17:00            Szilvási Katalin          N5       O
34        0:17:00            Chmelovics Zsuzsa     N7       O
20        0:17:12            VajdaiTünde              N3       O
32        0:17:12            Rigla Bettina Valentina         N2       O
87        0:17:12            Farkas Gergely           F1        O
65        0:17:23            Bognárné Pék Irén     N5       O
9          0:17:37            Kubica János             F8        O
22        0:18:15            Izsák Anna                 N1       O
16        0:18:15            Pap Vivien                  N1       O
26        0:18:15            Lengyel Alexandra     N3       O
69        0:18:15            Töltési László             F4        KEFE
68        0:18:15            Varga Dorina             N2       KEFE
62        0:14:15            Bognár Adrián           F1        O
60        0:14:35            Szíjj Adrián                Fi         O
81        0:14:35            Lamatsch János          F9        Sprint
67        0:14:35            Gútai Tibor                 F8        O
33        0:14:35            Horváth Sándor          F7        Sprint
17        0:14:43            Langschádl József      F8        KEFE
73        0:14:51            Horváth Gyula           F5        O
61        0:15:06            Dr. Róna í Ferenc       F8        Győri Vizisport SE
37        0:15:11            HerendiAnikó            N6       Sprint
52        0:15:18            Óvári Balázs              F1        O
 57        0:15:18            Stummer János             F9        Győri VizisportSE 
78        0:15:18            JoóBence                    F1        O
46        0:19:04            Parcsami Eszter          N2       O
35        0:19:40            Komlósi László          F7        EK
50        0:19:48            Bottlik Máté              F1        KEFE
80        0:19:49            Nyemcsók Ferenc       F1        Amatőr
41        0:20:10            Juhász Sándor            F9        Sprint
72        0:20:15            Berecz Gábor             F1        O
7          0:20:29            Nagy Csaba                F3        Magyarkanizsa
88        0:20:37            Farkas Máté                F1        O
49        0:21:18            Bottlik Dominik         F1        KEFE
82        0:21:20            Balogh Valéria           N8       O
6          0:21:20            Mészáros János           F9        Sprint
2          0:21:36            Bigun Martin             F1        O
54        0:21:53            Kürti Mónika             N3       O
58        0:22:26            Janka-Szilágyi Henrietta        N4       O
30        0:22:30            Talabér Ádám             F1        Ikarus
42        0:22:40            Galba Mihályné          N9       Sprint
10        0:23:31            Borbély Kálmán         F8        AQA Klub Komárnó
25        0:23:53            Nagy Éva                    N3       O
 8          0:24:00            Kenyér Imre             F9        Futapest 
71        0:24:40            Szekeres Tímea           N6       O
55        0:25:31            Németh Cintia            Ni        O
48        0:14:06            Orbán Gréta                N1       Komáromi Úszóklub SE
24        0:14:05            Hegyi Roland                         F5        CUCU
 85        0:13:50            Csapó Géza                F6        
66        0:14:23            Kiss László                 F5        Nagymegyer
 5          0:14:33            Kovarik Gergő            F1        O 
 
Hosszú táv
 
50        0:46:12            AvarAndrás                TTTHSE 
56        0:47:03            Kovács András           TTT HSE
39       
0:49:36            Szinak Richárd           KEFE
43       
0:49:42            Tecza Jakab
36        0:50:13            Pálfi János
31        0:51:41            Ritter Lajos Csallóközi          Marathon CIub
34        0:52:02            Alasztícs Gyula          Nike Futóklub Győr
23        0:53:26            Lengyel Zsolt
52        0:54:23            BinerTamás                Gróf HadikAndrás HSE
44        0:54:36            Ibos Csaba
47        0:54:53            Pék Imre Sárvári         Kinizsi SE
45        0:55:33            Molnár László            Euromilk
49        0:55:41            Szőnyi Ferenc             KEFE
30        0:57:27            Vajas Roland Csallóközi Marathon Ciub
2          0:57:49            Tücsök Róbert            Duna mocs
14        0:59:03            Kovács Zoltán            Távfutóművek
79        0:59:25            Recsák Tibor  KEFE
51        1:01:36            Szekeres Balázs
3          1:02:06            Szomor Zsolt BKV Előre SC
1          1:04:15            Rácz László                Hatvan
54        1:04:15            Laza László                CSEFUSZ
8          1:05:04            Aknai Antal                TTT HSE
32        1:07:26            Hajdu Zoltán O
6          1:08:38            Varga Dezső  O
11        1:09:08            Horváth Csaba Gyula            Nike Futóklub Győr
42        1:09:15            Béres Lajos                 LEKÉR
4          1:09:22            Orosz Helga                KEFE
20        1:11:24            Kapitány László         Futapest
24        1:12:12            Ávár Szilvia                Nike Futóklub Győr
19        1:12:17            Pappné Marika           O
41        1:12:23            Lőrincz Ferenc           O
10        1:12:28            Milus Ilona Tünde      Nike Futóklub Győr
16        1:13:14            Kovács Lászlóné        VisteonTeam
40        1:14:38            Csányi Erdéyi Hajnalka         O
35        1:14:53            Szirák Szabolcs          O
29        1:14:54            Soós Sándor               O
55        1:15:37            Farkas Ferenc             O
48        1:18:30            Gutainé Cziráki Ilona             KEFE
21        1:19:50            Rohonczi Zsuzsanna
26        1:22:11            Marton Ildikó             Ikarus
25        1:22:12            Roszinszki Katalin     Ikarus
27        1:22:15            Talabár Attila Ikarus
12        1:22:50            Kolozsi Erzsébet
53        1:25:22            Orosz Katalin             CSEFUSZ
38        1:26:21            Rohonczi Balázs
58        1:27:47            Csapó Gézáné
13        1:29:16            Gyurján Andi             Távfutóművek
22        1:37:36            Dr. Kovalik Rita
17        1:37:37            Bánszky Marianna      Sprint
59        1:49:14            Tabajdi József            GanzairAC Kiskunhalas
33        1:48:18            Turbuk István             Sprint

Add a Comment

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.