Az idei évben május 28-án újra megrendeztük a Bajnokok reggelire elnevezésű rendezvényünket, ahol Szabó Attila vezetésével Komárom középiskoláinak tanulói egy órás váltófutás során mérhették össze erejüket a KEFE tapasztalt versenyzőivel.

Az időjárás sajnos nem kedvezett a futásnak, így a meghívott általános iskolák nem jöttek el. A Jókai Mór Gimnázium, a Kultsár István Szakközépiskola és a Széchenyi István Közgazdasági Szakközépiskola tanulói viszont jó hangulatban rótták a köröket a Monostori Erőd udvarán. Végül a fenti sorrendben a KEFE futóit a 4. helyen hagyva zárták a versenyt.

A fiatalok nagyon lelkesek voltak, lelkesedésüknél csak a tempójuk volt kimagaslóbb, a KEFE hosszútávfutói a 3 perc 40 másodperc/kilométer körüli tempóval nem nagyon tudták felvenni a versenyt. 🙂